Moderni langų uždanga – plisuotos žaliuzės

Naujai įsikūrus namuose ar atsiradus poreikiui atsinaujinti, dažnas ieško praktiškų uždangų langams. Vienas iš tokių sprendimų gali būti plisuotos žaliuzės. Tai interjero negadinantis ir kaip tik jį išskiriantis bei pabrėžiantis Roletailux.lt aukščiausios kokybės sprendimas.

Plisuotos žaliuzės

Pradžioje naudinga žinoti, kad tokio tipo žaliuzės gali būti pagamintos bet kokio tipo langams. Kadangi langai būna arba plastikiniai arba mediniai ir įvairiausių formų, Roletailux.lt garantuoja žaliuzių pritaikymą prie bet kurio iš jų. Todėl atsiradus poreikiui keisti jau esančias uždangas biure, komercinėse patalpose at namuose, plisuotos žaliuzės – geriausias pasirinkimas.

Kokie siūlomi sprendimai

Kad Roletailux.lt klientai suprastų kokie techniniai sprendimai yra galimi, susipažinimui siūlomi keli variantai.

Žaliuzės valdomos viena kryptimi. Tai visų tipų langams skirta uždanga, kuri nuleidžiama standartinių būdu, iš viršau į apačią. Šis paprastas, bet tuo pačiu ir praktiškas Roletailux.lt gaminys yra gaminamas iš bet kurios klientų pasirinktos plisuotos medžiagos. Turi viršutinį arba apatinį profilį ir valdymo įrenginį su rankenėle.

Keliomis kryptimis valdomos žaliuzės. Šių žaliuzių komplektacija taip pat kuriama patogiam naudojimui. Jas galima nuleisti arba pakelti į bet kokį norimą aukštį ir uždengti net kokį lango plotą. Valdymo virvutės yra montuojamos prie stiklajuosčių, todėl nepažeidžia pačio langų rėmo.

Žaliuzės trikampiams langams. Greičiausiai bus patikėti, bet tokių langų yra. Jie naudojami šviesos įleidimui į palėpę. Todėl plisuotos žaliuzės gali pasitarnauti net ir tokios formos langams ar langeliams uždengti. Žaliuzės pagaminamos tiksliai pagal lango formą, turi patogų valdymo mechanizmą, bei rankenėlę. Jei turite trikampių langų ir norite juos uždengti praktiška ir pigesne uždanga, ieškokite Roletailux.lt specialistų.

Plisuotos uždanga apvaliems langams. Tokio tipo gaminys yra skirtas langams, kurie turi ovalo formą arba yra pusapvaliai. Nors tokių langų nėra daug, Roletailux.lt gauna užsakymą ir tokių žaliuzių gamybai. Jos gaminamos iš klientų pasirinktos plisuotos medžiagos, apatinio ir viršutinio profilio bei valdymo rankenėlės. Tokiems langams skirtas gaminys taip pat turi ir valdumo mechanizmą.

Žaliuzių praktiškumas

Plisuotas medžiagas pasirinkę klientai gali susikurti išskirtinį interjerą. Žaliuzių spalvą galima pasirinkti ryškią arba neutralią. Todėl nesudėtingai galima susikurti jaukia arba ekspresinę aplinką. Tai sprendžia klientai, kurie nori ramaus ir derančio interjero, arba nori išskirti tam tikras interjero detales. Todėl apsisaugant nuo tiesioginių saulės spindulių, galima sukurti ir vidaus aplinką. Tam tinkamiausios yra ir žaliuzės su plisuota medžiaga.

Išsirinkite plisuotą medžiagą ir Roletailux.lt Jums sukurs aukščiausios kokybės žaliuzes.

Šaltinis: daugiau apie langų uždengimus/ žaliuzes: https://lt.wikipedia.org/wiki/Langas

Patiko? Pasidalink

Dažant sienas, dažai baigiami išlyginti statmena kryptimi

Dažant sienas, dažai baigiami išlyginti statmena kryptimi, dažant medinius paviršius — išilgai medžio.

Norint, kad paviršius būtų labai lygus, jį reikia lyginti švelniu barsuko šerių lygintuvu-fleicu. Neturint tokio fleico, galima lyginti ir šiaip kuriuo minkštesniu plokščiu teptuku. Norint gauti truputį rauplėtą matinį paviršių, užtepti ir išvarinėti dažai tuojau pat tapnojami, dideliu šepečiu-tapnotuvu. Neturint specialaus tapnotuvo, galima tai atlikti ir paprastu apvaliu, tik lygiai nupjautu teptuku arba drabužiams valyti šepečiu.

Tapnojant paviršių, dažytą kiek tirštesniais aliejiniais ar emulsiniais dažais, gaunamas žymiai rupesnis reljefas. Rupiai (su faktūra) dažyti sienas ar panelius dabar madinga. Aliejiniai arba emulsiniai dažai pasidaro tirštesni, įmaišius į juos iki 10% sausos sijotos kreidos.

Jei dažai blogai dengia, nereikia stengtis paviršių uždengti iš karto. Storas aliejinių dažų sluoksnis ne tik lėtai džiūsta, bet bedžiūdamas raukšlėjasi, o nuo statmenų paviršių dažai gali ir nutekėti. Geriau dengti plonai du kartus, negu iš karto storai. Antrą kartą dažyti galima tik tada, kai pirmiau dažytasis sluoksnis yra visai išdžiūvęs. Prieš dažant, išdžiūvusi paviršių reikia pasvidinti ir nuvalyti.

Jei į normaliai skiestus dažus pridėsime kiek aliejinio lako, tai dažytasis paviršius ne tik blizgės, bet ir aliejinių dažų sluoksnis bus tvirtesnis. Dar geriau — liesesniais aliejiniais dažais dažytą ir išdžiūvusi paviršių lakuoti bespalviu laku arba paskutinį kartą dažyti emaliniais dažais. Tačiau sienos ir paneliai paprastai dažomi liesesniais matiniais aliejiniais dažais ir paviršius dar patapnojamas tapnotuvu. Norint, kad dažai būtų dar labiau matiniai, į juos galima dėti vaško, kurį reikia ištirpinti terpentine.

Ruošiant matinius spalvotus aliejinius dažus, terpentine ištirpintą vašką patogiausia dėti po to, kai jau nustatyta spalva, tinkamas darbui tirštumas ir dažai perkošti, nes dažai, primaišius vaško, darosi tirštesni ir sunkiau juos perkošti. Dažais su vaško priemaiša dažoma tik baigiant dažymą, t. y. dažant paskutinį kartą, ir, kad lygiau išeitų, paviršius tapnojamas.

Perkraustymo paslaugos prieš dažymo darbus.

Patiko? Pasidalink

Statinių projektavimas – Teritorijų planavimas

Kokybiškai ir greitai rengiame statinių techninius ar darbo projektus, juos suderiname su visomis derinančiomis institucijomis. Pasirinkus mūsų teikiamas paslaugas Jums nereikės rūpintis gaunant projektavimo sąlygų iš savivaldybės ar inžinerinius tinklus eksploatuojančių įmonių.

Projektuojame:

 • Individualius gyvenamus namus
 • Administracinės paskirties pastatus
 • Daugiabučius gyvenamus namus
 • Žemės ūkio paskirties pastatus
 • Komercinės paskirties pastatus
 • Religinės paskirties pastatus
 • Mokslo paskirties pastatus
 • Vandentiekio ir nuotėkų inžinerinius tinklus
 • Elektros tiekimo inžinerinius tinklus

Projekto etapai

Projektas rengiamas dviem etapais: I etapas – techninis projektas; II etapas – darbo projektas. Statytojui pageidaujant projektas gali būti rengiamas vienu etapu – techninis darbo projektas.

Rengiame:

 • Teritorijos detaliuosius planus
 • Teritorijos specialiuosius planus
 • Sklypo planus prilyginamus teritorijų planavimo dokumentams

Pasirinkus mūsų teikiamas paslaugas Jums nereikės pildyti prašymų ar paraiškų savivaldybėje, visas reikalingas praiškas parengsime ir pateiksime mes. Parengtus planus suderiname su savivaldybe ir kitomis derinančiomis institucijomis, gauname teritorijos detaliojo plano patikrinimo teigiamą išvadą iš Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos. 

Užsakovui pageidaujant mes pasirūpinsime topografinės nuotraukos parengimu, sklypo kadastriniais matavimais.

Kitos projektavimo paslaugos

 • Rengiame priešprojektinius pasiūlymus
 • Atstovaujame užsakovą (statytoją) gaunant prisijungimo sąlygas, rengiant tyrinėjimų medžiagą (topografines nuotraukas, geologinius tyrinėjimus ir pan.),derinant projektus savivaldybėse ar pateikiant projektą į informacinę sistemą „Infostatybą“.
 • Nemokamai konsultuojame statinių projektavimo ir teritorijų planavimo klausimais
 • Nemokamai užpildome paraiškas prisijungimo sąlygoms, specialiesiems architektūriniams reikalavimams ar detaliojo plano sąlygoms gauti.
 • Atstovaujame statytoja statybos užbaigimo procedūrose (priduodant statinį)

Įmonė teikia aukštos kokybės projektavimo ir konsultavimo paslaugas. Pagrindinė įmonės veikla – gyvenamųjų ir visuomeninių statinių projektavimas, teritorijų detaliųjų ir specialiųjų planų rengimas. Per daugiau kaip dešimt darbo metų įgyta patirtis ir sukauptos žinios leidžia klientams teikti profesionalias ir kokybiškas paslaugas. Įmonėje dirba įvairių sričių, aukštąjį išsilavinimą turintys specialistai: architektai, konstruktoriai, statybos inžinieriai, vandentiekio ir nuotėkų tinklų inžinieriai, elektros tinklų projektuotojai, gaisrinės ir apsauginės signalizacijos projektuotojai.

Patiko? Pasidalink